Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Luftë “brenda llojit”, në Rrogozhinë plas grushti mes numëruesve të Partisë Socialiste, dhunohet kryetari i bashkisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Plas sherri mes numëruesve të Partisë Socialiste në Rrogozhinë gjatë procesit të numërimit.

Burime për newsbomb bëjnë me dije se sherri ka nisur fillimisht brenda KZAZ-së nr.43, por më pas numëruesit janë përplasur fizikisht edhe në ambientet e jashtme.

Mediat bëjne me dije se persona ende të paidentifikuar kanë dhunuar edhe kryetarin e bashkisë së Rrogozhinës, Eduard Memollën, ndërkohë që forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë shoqëruar disa persona.


spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img