Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

“Lufta filloi!! Gjylja e madhe plasi”, Artan Hoxha për deklaratën e Bashës: Trekëndëshi i Bermudeve Berisha-Meta-Rama, gjeni vrimë ku të futeni

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas deklaratës së fortë të kryedemokratit Lulzim Basha sot në Kuvend i cili futi në një “thes” presidentin Ilir Meta, kryeministrin Edi Rama dhe ish-kryeministrin Sali Berisha duke i cilësuar si “trekëndëshi i Bermundës”.

Hoxha thotë në një postim në rrjetet sociale se “tani lufta e madhe filloi”. Hoxha thotë se Basha paralajmëroi Ramën, Metën dhe Berishën se “koha e tyre ka marrë fund”. E paqartë nëse gazetari bën ironi, kur shkruan “gjeni vrimë ku të futeni”.

“Më në fund, më duket se lufta filloi!!! Po po, gjylja e madhe plasi…. Lulzim Basha kërcënon trekendëshin e Bermudeve, Berisha-Meta-Rama dhe i paralajmeron, se koha e tyre ka marrë fund… Gjeni vrime e futuni”, shkruan mes të tjerash Artan Hoxha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img