Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

LUFTA E AUDIENCËS/ Rama arrin rekord shikueshmërie në Euronews Albania, Lulzim Basha nuk i kalon 4 mijë ndjekës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama dhe Lulzim Basha kanë qenë të ftuar respektivisht në Euronews Albania dhe Syri Tv.

Rama ka arritur rekord shikueshmërie në rrjetet sociale, pasi është ndjekur nga më shumë se 30 mijë qytetarë, një shifër që nuk është arritur shpeshherë nga kryeministri.

E kundërta ka ndodhur me Lulzim Bashën, pasi audienca për të ka qenë disa herë më e vogël se ajo e kryeministrit, sepse kryedemokrati nuk ka kaluar mbi 4 mijë ndjekës gjatë intervistës së tij.

176035801 516288532734771 2199067594367458710 n
175672946 144832797584616 4204328397982542145 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img