Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
2.1kmh
75 %
Enj
26 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Luanin në “Call of Duty”, i riu vret me thikë shoqen e tij 19-vjeçare

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b5d040235ad08b9d2047922a70914016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil, ku një 19-vjeçare dyshohet se është vrarë nga bashkëlojtari i saj i rrjeteve sociale.

Mediat e huaja raportojnë se 19-vjeçarja Ingrid Oliveira Bueno da Silva është gjetur e pajetë në shtëpinë e Guilherme Alves Costa në qytetin jug-lindor të Sao Paolo .

Mësohet se 19-vjeçarja kishtebshkuar në shtëpinë e mikut të saj për të luajtur me lojën “Call of Duty”.

Alves Costa 18-vjeç ka qëlluar me thikë 19-vjeçaren, dhe më pas fotot i ka publikuar në rrjetet sociale. Pasi e pranoi se kishte vrarë vajzën, Alves u tregoi policëve në shtëpinë e tij pse e kishte bërë këtë akt.

Ai tha: “Sepse desha ta bëj”.

Miq dhe të afërm kanë shprehur ngushëllimet e tyre në rrjetet sociale për 19-vjeçaren duke thënë se janë zemërthyer.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img