Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Luani kafshon lojtarin e rugbyt pasi përpiqet ta lëmojë atë si kotele (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një lojtar regbi u kafshua nga një luan pasi u përpoq ta lëmojë atë në një park në Afrikën e Jugut.

Scott Baldwin, i cili luan për Ospreys, ishte në Afrikën e Jugut përpara ndeshjes Guinness PRO14 të Ospreys kundër Cheetahs të franshizës së Afrikës së Jugut. Ai ishte duke vizituar kopshtin zoologjik Bloemfontein para ndeshjes dhe shtriu krahët midis shufrave të kafazit, në një përpjekje për të lëmuar 3 kafshet, ndërsa kullotën në diell.

Ndërkohë një prej luanëve u pa që papritur ktheu kokën dhe i fiksonte nofullat rreth Scottit.

29-vjeçari u dërgua në spital ku mori qepje dhe trajtime për të parandaluar infektimin. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img