Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
8 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Luana Vjollca vendos shkopat në hundë, pastaj merr sushin dhe e fut në gojë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4efeada04e7f5cc7b505b2905a4d07b6

Moderatorja Luana Vjollca së fundmi ka qenë në një drekë së bashku me motrën e saj Marina, e cila e ka filmuar atë duke ngrënë dhe pamjet i ka publikuar në rrjete sociale.

luana.jpg

Në videot e saj në Instastory, shihet Luana që i vendos shkopat e sushit në hundë dhe më pas merr një sushi e ngjyen tek salca dhe e ha. Një veprim aspak etik nga ana e këngëtares bukuroshe.

luana1.jpg

-Hë do hash hundën? – i thotë Marina.

-Jo jo! – përgjigjet Luana teksa vazhdon e qetë të konsumojë drekën.

“A e dini ju se Luana han shumë, dhe ta dini ju se ku i shkon shëndeti”, dëgjohet të thotë ajo në video.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img