Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Luana Vjollca SFIDON mediat serbe, i përshëndet me VIDEON patriotike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7e0b5881bbeef9c6d51af4091a3e49ee

Së fundmi në mediat serbe kanë qarkulluar lajme për moderatoren, njëkohësisht edhe këngëtaren Luana Vjollca.

Mediave serbe duket se nuk i ka pëlqyer fakti që Luana është patriote dhe publikon foto me simbolet e Shqipërisë dhe për këtë arsye kanë shkruar kundër saj.

‘Gazeta serbe paska shkruar se sa shumë e urrej Serbinë dhe sa shumë e dua Shqipërinë e madhe! Kosovën. Dhe unë po ju them mirë që e dini’, ka shkruar Luana në një postim në Instatsory, ndërsa tregon edhe artikullin serb.

Por këngëtarja nuk është ndalur me kaq, pasi pak momente më parë ka publikuar një video për të sfiduar mediat serbe.

Në video shihet Luana e cila ka hedhur mbi supe një flamur shqiptar dhe në kokë një qeleshi me shqiponjën, ndërkohë që në sfondin e skenës është flamuri i Kosovës.

‘I pershendesim me kete video meqe na ndiqkan dhe ne Instagram Shqipëri Etnike Krenare që jam shqiptare’, ka shkruan Luana.

 
 
 
View this post on Instagram

 
 

#ShqiperiEtnike ??????

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

luanaa.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img