Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Luana Vjollca provokuese në klipin e ri, Olti Curri: “50 hijet e Luanës”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prezantuese bukuroshe Luana Vjollca ka publikuar një këngë të re të titulluar “E jemja je”. Ajo është shfaqur shumë joshëse dhe provokuese në këtë klip të ri dhe ka ngjallur dhe shumë kuriozitet e debat në rradhët e publikut.

Opinionisti Olti Curri e ka titulluar këtë video të Luanës si “50 hijet e Luanës’, kjo për faktin se në disa momente gjatë klipit Luana shfaqet me duart lidhur, e kjo mesa duket opinionistit i ka kujtuar ndonjë skenë nga filmi “50 hijet e Greit”.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/cR3KceC3hng” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img