Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Luana Vjollca pranon për herë të parë operacionet plastike: Gjithçka ndodhi nga bullizmi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Luana Vjollca mbrëmjen e sotme ka publikuar projekti ne saj më të ri të titulluar “Thuaje”.

Në këtë projekt ajo do të tregojë disa nga eksperiencat e saj personale dhe në episodin e sotëm u ndal te operacionet plastike, për të cilat tha se i ka bërë pasi është bullizuar për fizikun që ka.

“Siç ka ndodhur edhe në pamjen e jashtë, në të cilën diskutohem më shumë. Sepse të vënë në një lloj presioni që ti kur je e dobët quhesh anoreksike. Sepse të thonë je shumë e e dobët, je shumë e dobët dhe me nënkuptim ajo je shumë e dobët do të thotë je shumë e shëmtuar.

Kështu që në presionin e saj ti mundohesh të shtosh disa kile, që t’ua plotësosh dëshirën mos të jesh anoreksike, por më pas ti quhesh je shumë e bërë. Edhe ti do që të jesh ajo perfektja dhe e lëviz pak portetin tënd, e prek pak buzën tënde, e rregullohen pak vetullën edhe sot quhesh thjesht plastikë e silikon,” tha Luana.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img