Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Luana Vjollca nuk di të ndalet, bëhet pjesë e markës së famshme ndërkombëtare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Luana Vjollca ka arritur të “vjedhë” vëmendjen e markës së famshme “Philip Plein”. Moderatorja shqiptare është bërë pjese e kësaj familje dhe këtë gjë na e ka zbuluar nëpërmjet disa imazheve të publikuara në rrjetet sociale.

E rrethuar nga një grup djemsh të veshur me kostume, Luana modelon duke ekspozuar veshjet e ndryshme të markës luksoze.

Fiziku i Luanës dhe pamja e saj mahnitëse dominojnë në fotot e publikuara edhe nga gjigandi i modës.

Këto foto të moderatores kanë marrë mijëra klikime dhe të shumtë kanë qenë ata fansa të cilët e kanë uruar dhe komplimentuar atë për këtë arritje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img