Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Luana Vjollca e thotë hapur: Gjatë 2019 nuk ka më ‘Shiko kush luan’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Emisioni ‘Shiko kush luan’ e mbylli siparin e tij gjatë mbrëmjes së djeshme.

albsig

spring

Këtë e konfirmoi vetë prezantuesja Luana Vjollca, e cila në përfundim të emoisionit nuk bëri një mbyllje të zakonshme.

‘Shihemi në projekte të tjera’, tha Luana.

Mbrëmja e djeshme ka qenë spektakolare, pasi të ftuar ishin labeli ‘Threedots’ me në krye Flori Mumajesin.

Ata kanë surprizuar të gjithë publikun dhe kanë krijuar një atmosferë tipike për festën e Vitit të Ri.

Screenshot_3.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img