Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Luan Zhegu zbulon pse qëndronte pa lëvizur në skenë: Më thoshin që të kisha kujdes, shumë këngëtarë ishin ndëshkuar për thyerje të “rregullave” të asaj kohe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Luan Zhegu është një nga artistët më të mëdhenj shqiptarë, zëri i ëmbël dhe unik i të cilit ka shoqëruar disa breza.

Përveç zërit, Luan Zhegu spikaste në skenë edhe për mënyrën e veçantë të interpretimit të tij, pasi qëndronte gjithë kohën pa lëvizur.

I frtuar në emisionin “dola te Ola”, ai ka treguar se shumë persona i kishin thënë që të ksihte kujdes, pasi disa këngëtarë para tij ishin ndëshkuar për thyerje të “rregullave” të asaj kohe. Ai tregoi se punonte shumë me zërin, në mënyrë që të jeppte më të mirën në skenë.

Më shumë

spot_img
spot_img