Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Luan Rama: Në emër të LSI-së i kërkoj ndjesë presidentit që nuk e dëgjuam dhe ikëm nga Parlamenti

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

26e794481ec44c6d13d67ab4c88c40e9

Nënkryetari i LSI-së Luan Rama i ka kërkuar ndjesë në emër të partisë së tij presidentit Ilir Meta, për shkak se nuk e dëgjuan kur dogjën mandatet.

Kjo është hera e parë që Luan Rama e ka cilësuar si të gabuar vendimin e opozitës për të lënë parlamentin.

“Kërkoj ndjesë që nuk e dëgjuam presidentin që na tha: Mos ikini nga parlamenti. Ne gabuam që nuk e dëgjuam kur tha se opozoita është institucion në demokraci dhe nuk braktistet institucioni. Kërkoj ndjesë në emër të LSI, unë jam nëkryetar i LSI”, tha Rama në Opinion.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img