Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

“Luaja bixhoz, pija alkol dhe shkoja me femra”, Endri Prifti rrëfen si e kaloi momentin e ndarjes: Brenga do vite që të kalojë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari Endri Prifti ka rrëfyer mbrëmjen e sotme momentet më të vështira  që ka përjetuar në jetën e tij. 

I pyetur sesi e kalon një mashkull i dashuruar brengën e ndarjes, ai tha në në intervistë në “Ora news” se në këtë moment një mashkull bën aventuar duke pirë alkol,duke luajtir bizhos dhe patuar në krah shumë femra. Por sipas tij brega sërish nuk kalon sepse duhen vite që ajo të kalojë.

“Një pyetje me vend kjo. Prandaj ne bëjmë ato aventura që s’duhet t`i bëjmë, që e ekzagjerojmë. E kalon duke pirë alkool, duke abuzuar me gjëra të tjera, duke luajtur bixhoz, duke vuajtur me veten, duke shkuar me femra të tjera kot. Dhe prapë brenga nuk kalon, do vite që të kalojë ajo”, u shpreh Endri Prifti.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img