Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

LSI prezanton kryetarin e ri të partisë në Korçë (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka zhvilluar disa takime me strukturat e LSI në qytetin e Korçës.

Braimllari ka prezantuar kryetarin e LSI-së në Korçë, dhe ai është Petrika Mele.

Mele ka qenë i angazhuar për një kohë të gjatë me strukturat e LSI-së.

Braimllari: Po fuqizojmë çdo ditë LSI-në e Korçës. LSI Korçë është ekip gjithëpërfshirës dhe përfaqësues. Pedagogët, të rinjtë dhe profesionistë na janë bashkuar në strukturat e LSI Korçë. Në betejën e 25 prillit jemi fitues absolut. Rilindja e rrënuar dhe e kalbur. Rilindja nuk përfaqëson interesin qytetar është e kapur dhe marrë peng nga krimi. LSI përfaqeson vlerat më të larta shoqërore. Të angazhuar në shërbim të qytetarëve për të bërë Shqipërinë shtëpinë tonë. Beteja jonë është beteja e shpresës që të rinjtë të kontribuojnë dhe të punojnë në vendin tonë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img