Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

LSI mbledh Komitetin Drejtues Kombëtar, flet Kryemadhi: Tahiri duhet të kishte kërkuar falje

spot_img

Lajme të ngjashëm

0ee3bcb1b122c2defa9083cb934a8db5

Lëvizja Socialiste për Integrim ka organizuar pasditen e sotme mbledhjen e Komitetit Drejtues Kombëtar, ndërsa fjalën e ka marrë kryetarja e kësaj force politike, Monika Kryemadhi e cila ka folur edhe mbi dorëheqjen e Tahirit.

Kryemadhi tha se nëse Tahiri do të kishte ndjerë pendesë, duhet të kishte këkuar falje për hir të të rinjve të cilët sot janë pre e drogës, ndërsa ka shtuar se nuk duhet të shantazhojë Ramën.

Nëse Saimir Tahiri do të kishte ndjerë një fije pendese për drogën e Shqipërisë të paktën të kishte kërkuar falje.Ai duhet të thoshte të vërtetën dhe  jo të shantazhonte Ramën”, ka thënë Kryemadhi.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img