Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

LSI dorëzon dy ankime të tjera ne KQZ, konteston rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lëvizja Socialiste për Integrim ka dorëzuaqr dy ankime tjera në Komisionin Qendror të Zgejdhjeve.

Mësohet se LSI ka ankimuar rezultatin e zgjedhjeve në qarkun e  Beratit.

Në një kërkesë për Komisionin e Ankimimeve dhe Saksioneve në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, LSI ka kërkuar shpalljen të pavlefshme të zgjedhjeve në disa QV  dhe përsëritjen e zgjedhjve për të gjithë qarkun e Beratit.

1 3

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img