Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

LSI “avulloi” në këto zgjedhje, Petrit Vasili merr vendimin e papritur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa procesi i numërimit të votave vijon në kutitë e fundit për të konfirmuar përfundimisht fitoren e Partisë Socialiste, nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka kryer një veprim të papritur në llogarinë e tij në Facebbok.

Vasili ka fshirë nga llogaria e tij foton e profilit dhe të kopertinës të cilat i kishte me sloganin e LSI dhe numërin përkatës që partia e tij dhe ai kandidonin në këto zgjedhje.

albsig

Lëvizja Socialiste për Integrim në këto zgjedhje ka pësuar një humbje të madhe. Ata kanë arritur të sigurojnë vetëm 6.85 % të votave, 4 mandate.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img