Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
21 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

LRI dhe LSI e Shkodrës, padi Berishës për postimin në “Facebook”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

383e649f18cc6069882f006bbfe2eca5

 Një tjetër padi është bërë gati për ish-kryeministrin Berisha. Pas padisë së ngritur nga kandidatja e majtë për bashkinë e Shkodrës, Keti Bazhdari, tashmë edhe LRI dhe LSI e Shkodrës kanë gati padinë ndaj ish-kryeministrit.

Padia ndaj Berishës lidhet me postimin e tij në “Facebook”, sipas të cilit LSI ble vota nëpërmjet një kuponi me vlerë 50 mijë lekë. “Qetesohuni zoti Berisha, ne Shkoder eshte zhvilluar nje konkurs arti dhe te rinjte fitues jane shperblyer jo nga LSI por nga biznesmen te nderuar te ketij qyteti”, ka deklaruar përfaqësuesja e LRI Eduina Ymeri duke e ftuar ish-kryeministrit t’i bashkohet atyre.

Lexo edhe:  Berisha denoncon: Ja skema e blerjes së votave me kupona

Shpifjeve dhe manipulimeve te ish kryeministrit Sali Berisha i'u eshte pergjigjur sot LSI Shkoder. Permes perfaqesueses se LRI Eduina Ymeri, kjo force politike ka hedhur poshte shpifjet e Berishes duke i quajtur mashtrime te radhes dhe sulme ndaj familjes se madhe. "Qetesohuni zoti Berisha, ne Shkoder eshte zhvilluar nje konkurs arti dhe te rinjte fitues jane shperblyer jo nga LSI por nga biznesmen te nderuar te ketij qyteti"

Posted by LSI Shkodër on 2015-05-13

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img