Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Lotaria amerikane, Ambasada sjell udhëzimet në shqip

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasada e SHBA- së në Tiranë në faqen zyrtare të Facebook, ka publikuar disa këshilla të vlefshme për të gjithë të interesuarit që dëshirojnë të aplikojnë për lotarinë amerikane.

Ambasada sjell në shqip udhëzimet që duhet të ndiqni për të mos gabuar dhe për të mos rënë pre e mashtrimeve.

“Vizitoni faqen tonë të internetit dhe lexoni në shqip udhëzimet e Lotarisë Amerikane për këtë vit”, shkruan Ambasada amerikane.

Më shumë

spot_img