Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Lot, pasion, debate; Mozzik dhe Loredana sjellin jetën e tyre përmes këngës: Çdo gjë ndodhi sepse ishim shumë të dashuruar…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas shumë diskutimesh dhe fotosh, kënga e Mozzik dhe Loredanës është publikuar dhe na lejoni ta themi me plot bindje se vetëm në 14 orë ka rezultuar një sukses i vërtetë, me 1 milion klikime deri tani.

Kjo këngë është shpjegimi më i mirë i “dramës”, ndarjes dhe bashkimit të çiftit. Kënga është në gjuhën gjermane, mirëpo Mozzik dhe Loredana kanë vendosur që të realizojnë një klip të cilin edhe publiku shqiptar ta kuptojë më së miri.

 “Çdo gjë ndodhi sepse ishim shumë të dashuruar…”, kjo është fraza që theksohet më shumë në këngë.

Historia e dashurisë mes Mozzik dhe Loredanës, është një ndër historitë më të komentuara në media dhe të gjithë ishim kuriozë për ta. Marrëdhënia e tyre ngjason si një kurbë me ulje dhe ngritje dhe tani çifti mesa duket kanë gjetur më në fund paqen.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img