Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Loris Karius thyen heshtjen, reagimi i tij pas gabimeve në finalen e Champions prek miliona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Portieri i Liverpool, Loris Karius ka reaguar për herë të parë pas filanes së Champions League, ku ekipi i tij u mund me tre gola nga Real Madrid, dy prej të cilave u konsideruan si gafa të rënda të portierit.

Karius thotë se nuk ka vënë gjumë në sy deri këto momente dhe i kërkon sërish falje tifozëve të Liverpoolit, gjest që e bëri edhe dje pas ndeshjes, kur shpërtheu në lotë.

Në një seri tweet-esh, Karius shkruan:

“Nuk kam vënë gjumë në sy deri këto momente…skenat po më përsëriten në kokë herë pas here. I kërkoj pafundësisht falje shokëve të ekipit, tifozëve dhe stafit. E di që gabova rëndë dy herë dhe ju zhgënjeva”.

Më pas ai shkruan:

“Faleminderit të gjithë tifozëve që erdhën në Kiev dhe më përkrahën, edhe pas ndeshjes. Kjo tregon që jemi një familje e madhe. Faleminderit dhe do të kthehemi më të fortë”.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img