Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Lorik Cana sfidon Aurela Gaçen, shikoni si këndon kapiteni i kombëtares (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e10a3dc9779995b00f2f396e9c1fd811

Ndërsa Aurela Gaçes iu desh të shfaqej me një letër në dorë ku kishte shkruar tekstin e kësaj kënge tepër të vështirë e të gjatë, kapiteni i kombëtares shqiptare nuk e pati aspak të vështirë.

Ai nuk kishte se si mos e dinte këtë këngë patriotike kosovare të cilën e këngoi me gjithë fuqinë e shpirtit dhe me sytë e përlotur.

Kapiteni u duartrokit fort nga tifozët kuqezi në një mbrëmje të gjatë  në “Crazy Calvin” ku festuan ekipi dhe Federata e Kombëtares Shqiptare.

Lexo edhe: 

12-0 humbja më e madhe e kuq e zinjve në histori, viti 2002 i tmerrshëm për Kombëtaren

4 talentët e rinj shqiptar- Kush meriton t’i bashkohet Kombëtares?

{mp4}23002{/mp4}

Më shumë

spot_img
spot_img