Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Lorik Cana ka të njëjtin ‘hall’ si të gjithë: Kam dy muaj pa u qethur, ‘Mos e dhëntë Zoti’, të më presë flokët gruaja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b70abaf8d0d356dd88050637160ed9d8

Kapiteni legjendar i Kombëtares Shqiptare Lorik Cana po i kalon ditët e karantinimit me familjen e tij në Itali, një nga shtetet më të prekur nga koronavirusi.

Në një intervistë për Klan Kosova, ai ka rrëfyer se ka një “hall” të madh: ka dy muaj pa u qethur.

Për shkak se në Itali janë mbyllur të gjitha sallonet e berberave dhe qarkullimi është i kufizuar, njësoj si në Shqipëri, Cana bashkohet në këtë “hall të madh” me shumicën e shqiptarëve.

Ai u pyet edhe nëse do të donte që flokët t’ia priste gruaja e tij, ashtu si partnerja ia preu Kristiano Ronaldos, por përgjigja e tij ka qenë e prerë.

“Mos e bëj Zot”, është shprehur Cana. Ai foli edhe për situatën në Itali.

“Është periudha më e vështirë që prej Luftës së Dytë Botërore, kjo situatë është tepër e rëndë”, tha ish-kapiteni i Kombëtares.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img