Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Lori Hoxha e ka kaluar koronavirusin? Postimi i saj në Instagram ngre dyshime të mëdha

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e3fa1f8aec239967e3dc8359451d62ea

Ditën e djeshme Sara Hoxha zbuloi se ishte infektuar me koronavirus në Dhërmi dhe tregoi edhe simptomat që kishte pasur.

Ndërkohë, ditën e sotme motra e saj Lori ka bërë një postim që ka ngjallur shumë dyshime, pasi të bën të mendosh se edhe ajo e ka kaluar koronavirusin.

Në një postim nga një aeroport në Britani, Lori shkruan se është mirë të shijosh hapësirat publike kur ke imunitet.

Ajo shfaqet me maskë në fytyrë në aeroport dhe shkruan: “Pjesa më e mirë e imunitetit është të mos frikësohesh nga aeroportet apo hapësirat publike”.

fghfghrf6ju5j.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img