Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Lorenc Hatia

Lajme të ngjashëm

Banorët e Zharrëzës

Avniu

Dionis Senjo

Zjarrfikësit

Gerta Loku

http://www.newsbomb.al/flet-heroi-zjarrfikes-qe-shpetoi-pasurine-e-shqiptareve-dhe-ra-pertoke-i-rraskapitur-si-luftova-me-flaket-dhe-c-ndjeva-ne-fund-rrefimi-ekskluziv-72087

Artikulli paraprakBanorët e Zharrëzës
Artikulli tjetërSkerdilajd Murati

Më shumë