Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Loredana shfaqet në krahët e një mashkulli misterioz (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Loredana është një nga personazhet më të ndjekura dhe më të përfolura sa i përket jetës private, kjo pas lidhjes dhe ndarjes me Mozzik.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar foto dhe video nga përditshëmria  dhe  projketet muzikore.

Së fundmi bukuroshja është shfaqur nën përqafimin e një mashkulli misterioz.  “Abidin”, shkruan Loredana duke i vendosur një zemër, por nuk dihet se për kë bëhet fjalë. Këngëtarja është ajo që mund të na e vërtetojë më së miri këtë.

Më shumë
spot_img
spot_img