Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Loredana nuk kursehet, më shumë se një mijë euro për një aksesor (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fbfe436e4a50ab8558a33678cefdadd7

Loredana është një ndër këngëtaret më të dashur dhe shumë të përfolura jo vetëm për këngët e suksesshme, por edhe për stilin e saj të veçantë.

Këngëtarja është shumë aktive në ‘Instagram’, ku shpesh ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria, por dhe jeta artistike.

Pak ditë më parë Loredana ka postuar një foto, ku bien në sy vëthët e saj.

Faqa ‘What they Wearing’ ka zbuluar se vëthët formë gjarpri me kristale kanë kushtuar 1.100 euro, ndërsa bluza 239 euro.

Screenshot_25.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img