Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Loredana dhe Mozzik na habisin të gjithëve: Ishin të ndarë, por bëhen prindër për herë të dytë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një lajm i papritur për të gjithë. Mozzik dhe Loredana janë bërë prindër për herë të dytë. Ka qenë vetë këngëtarja, e cila me anë të një postimi në rrjete sociale ka bërë të ditur lajmin se familja e tyre është shtuar.

Screenshot 17 7

Ajo ka postuar disa foto në Instagram me foshnjen e porsalindur, duke treguar dhe gjininë e bebes, është djalë. Pranë saj është dhe Mozzik, i cili nuk mund të mungonte në këtë ditë kaq speciale për çiftin.

Screenshot 18 5

Rrjeti “zjeu” pak më parë për tre lajme të mëdha; ndarjen e tyre, ribashkimin si dhe shtatzëninë e Loredanës, por mesa duket të gjitha paskan qenë të vërteta.

Screenshot 19 4

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img