Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Lopët ‘çmendin’ shoferët në Autostradë, paralizohet trafiku në aksin Tiranë-Durrës (VIDEO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4a53842f828dedd5344eb82eec0be83b

Situata të tilla i gjen vetëm në Shqipëri.

 

Në dalje të Tiranës, sapo futesh në autostradën Tiranë-Durrës krijohet thuajse çdo ditë një kaos si pasojë e trafikut të makinave.

Dhe e gjeni dot kush e shkakton këtë? Lopët! Po, po. Një tufë lopësh në mes të rrugës bëjnë që lëvizja e mjeteve të bllokohet e shoferët të humbasin durimin nga pritja e gjatë.

Një prej tyre dërgon pamjet në newsbomb.al dhe thotë se lopët jo thjesht janë shkaktare të trafikut por janë bërë edhe burim aksidentesh ndërsa policia nuk merr asnjë masë.

Ndiqni pamjet video:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img