Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

“Lopë holandeze”/ Ronela Hajati revoltohet me ndjekësin, ja si i përgjigjet (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Ronela Hajati u shpall fituese e Festivalit të 60-të në RTSH me këngën “Sekret”. Përveç urimeve të shumta nga miqtë dhe kolegët, këngëtarja u kritikua dhe sulmua se nuk e meritonte të shpallej fituese.

Gjithashtu këngëtarja ka marrë dhe shumë urime nga ndjekësit, por ka pasur nga ata të cilët e kanë ofenduar, madje duke e quajtur “lopë holandeze”. Por Ronela nuk e ka lënë me kaq dhe ka vendsor tí kthehet komentuesit duke e quajtur “gomar shqiptar”.

Screenshot 5 8 1 975x600 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img