Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
3.6kmh
75 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Lopa lind viçin në mes të Tiranës, te Panairi ‘Shqipëria Punon Tokën’ (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Qytetarët e ndodhur aty janë habitur dhe kanë filluar të shkrepin foto.

NEWSBOMB.AL

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img