Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Lolita.” i kthen përgjigje Bledi Manes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

96c13b873bc440556aa91c424317e6ed

Vetëm pak minuta pasi gazetari Bledi Mane postoi një shkrim ku pretendon se ka zbuluar tre personat që menaxhojnë faqen e njohur në Facebook, “Lolita.” ka reaguar kjo e fundit.

“Kështu është kur mbush hundët çdo ditë me drogë, të humbet dhe nuhatja. Unë nuk jam asnjëra nga ato që përmend Bledi Mane”, shkruan “Lolita.” në faqen e saj.

Ndërsa më pas vijon duke thënë se:

Aman se kush harxhon më shumë rreshta për zagarin e Edi Ramës. Unë nuk dua t’i mbush mendjen njeriu.. por më vjen keq për njerëzit që janë përmendur padrejtësisht, që duhet të mbajnë sikletin e postimeve të mia. Kaq!”.

Gazetari Mane shkruan se faqaj “Lolita.” është e sponsorizuar nga partia më e madhe e opozitës, ndërsa thotë se adhuron “guximin e Lolitës por më shqetëson guximi i fshehur, i maskuar dhe i sponsorizuar nga opozita”. /Newsbomb.al/

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img