Hapësire reklamuese

Foto e Ditës

Lobimi i Bashës në SHBA

Shkruar nga Newsbomb
Lobimi i Bashës në SHBA

BBC publikoi  një investigim ku në fokus janë skandale të shumta lobimi lidhur me Presidentin rus Vladimir Putin.

Në këtë artikull është përmendur edhe kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, për të cilin shkruhet se ka paguar një shumë të majme parash për të bërë një foto me ish-presidentin e SHBA-së Donald Trump si dhe shumën prej 500 mijë dollarësh që Rusia ka shpenzuar për lobim për Bashën.

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese