Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

“Llumi i gruas dhe llumi i burrit që mohuan infektimin me Covid”, mesazhi i pazakontë. Kujt i drejtohet Erion Braçe?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zv.kryeministri dhe kandidati për deputet në qarkun e Fierit, Erion Braçe ka bërë një postim jo të zakontë në rrjetet sociale.

Me tone jo normale dhe të ashpra, Braçe flet për grua llum e burrë llum që mohuan praninë e koronavirusit dhe fshehën infektimin e tyre.

Postimi i plotë i Braçes:

MOS EJA SOT NE #DIVJAKE!

Kurre nuk do te lutesha keshtu; Por ja qe ka nje dite.

Sot, QENDRA ME E MADHE E PERHAPJES SE INFEKSIONIT, llumi i gruas qe u infektua me Covid kur i thoshte gjithe dynjase qe ska Covid e shkoi ne San Marino per kurim,

llumi i burrit qe u infektua me Covid mejhaneve te llumit kur i thoshte qe ska Covid e u mbyll ne vilen e Qeverise per tu kuruar (te dy bashke ja fshehen njerezve infektimin),

DO ZHVENDOS INFESKSIONIN NE #DIVJAKE!

Ka organizuar gjithe llumin e infesksionit te gjithe jugut dhe Shqiperise se Mesme, per ta perhapur ne Divjake!

Rrini larg! Shkoni ne Zharnec, Mucias, Karavasta, Bedat deri poshte ne Adriatik. Jo ne Divjake sepse rrezikoni te infektoheni nga LLUMI I VIRUSIT!

Do jeni qete ne anen jugore e lindore te lagunes se Karavastase!

Nje dite te mire!

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img