Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Llogaraja përfshihet nga reshjet e borës, bllokohen disa makina (FOTO-VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas uljes së temperaturave, Llogaraja është përfshirë nga reshjet e dëborës.

Si pasojë rrugë është bërë e pakalueshme nga mjetet dhe mund të kalohet vetëm me zinxhirë.

Sipas informacioneve për mediat, disa makina kanë mbetur të bllokuara. Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë me dije se borëpastrueset janë në vendngjarje dhe po punojnë për zhbllokimin e rrugës. 

 foto_1.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img