Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Llalla tregon EMRA: U arrestuan edhe dy shokë të Konstandinit në Kakavijë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sipas Llallës, njëri nga personat e arrestuar quhet Mondi Kolilas.

“Janë kapur dy shokë të Konstandinit. Janë lëshuar me ndërhyrjet e konsullit grek të Gjirokastrës. Nuk i la policia se nuk pati elemente por pati ndërhyrje. Është kapur Mondi Kolilas dhe një person tjetër më 25 tetor rreth orës 12:00 dhe janë lëshuar pasdite. Janë bashkëpunëtorë të Agimit të Artë. I vrari është anëtarë dhe i trupit të sigurimit të Agimit të Artë. Janë paraushtarakë të Qeverisë greke.”, tha Llalla.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img