Llalla në Gjermani takim me homologun, kontakte në luftën kundër terrorizmit

Publikuar tek: politike, më 13:49 23-04-2015 Llalla në Gjermani takim me homologun, kontakte në luftën kundër terrorizmit Kryeprokurori Llalla gjatë takimit me homologun e tij gjerman

Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka zhvilluar një vizitë në Gjermani ku është takuar me homologun e tij në kuadër të luftës kundër terrorizmit.

Homologët kanë folur për vendosjen e kontakteve si dhe forcimin e masave për antiterrorizmin.

Llalla gjatë takimit të tij në Gjermani ka dhënë edhe një intervistë për "Deutsche Welle" ku ka thënë se duhet luftuar rryshfeti e forcuar besimi i publikut duke shtuar se para drejtësisë janë vënë zyrtarë që më parë ishin të paprekshëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093841552734375
array(1) { ["section"]=> string(80) "llalla-ne-gjermani-takim-me-homologun-kontakte-ne-luften-kunder-terrorizmit-9526" }