Hapësire reklamuese

Live Updates

Urdhër-arrestet e SPAK që tronditën botën e krimit

Çfarë do të gjeni në brendësi

Prokuroria e Posaçme ka lëshuar rreth 50 urdhër-arreste për eksponentë të njohur të botës së krimit dhe ish-politikanë, pas zbërthimit të komunikimeve në aplikacionet sekrete "Sky" dhe EncroChat". Emrat që kanë dalë tregojnë se bëhet fjalë për njerëz të katapultuar shumë lartë në hierarkinë e krimit, ku përfshihen krerë bandash, trafikantë droge, porositësh vrasjes, ekzekutorë dhe njerëz të kapur mes lidhjeve në biznes e politikë.

21 Postime
1 MUAJ ME PARE

SPAK “shtrin rrënjët” deri në Belgjikë, arrestohet armiku i përbetuar i Ervis Martinajt

Nga Newsbomb

Ervis Martinaj - Leonard Duka Leonard Duka, armiku i përbetuar i Ervis Martinajt ka rënë në prangat e policisë belge ditën e ...

1 MUAJ ME PARE

Donin të vdekur Durim Bamin, kush qëndron pas planit për eliminimin e të “fortit” të Niklës

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Durim Bami - SPAK Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me megaoperacionin që ka nisur prej ditës së djeshme ng...

1 MUAJ ME PARE

Grupe kriminale, vrasje dhe trafikim droge, zbardhen emrat 26 “kokave” që ranë në “rrjetën” e SPAK

Nga Newsbomb

Pamje nga kontrollet e Policise - Disa nga te kerkuarit Janë zbardhur dhe emrat e 26 nga 50 personave që Prokuroria e Posaçme ka lësh...

1 MUAJ ME PARE

Operacioni i SPAK vë në pranga dhe Naim Stafukën, vëllai i tij i zhdukur që në 2015-ën

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Naim Stafuka Dhe pse kanë kaluar 24 orë nga megaoperacioni i SPAK. Vijojnë të dalin në dritë emrat e personave q...

1 MUAJ ME PARE

Ndihmoi në atentatin ndaj Marklen Hakës, ja për çfarë e akuzon SPAK “të fortin” e Niklës

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Durim Bami - SPAK Detaje të reja janë zbardhur nga operacioni i djeshëm që u zhvillua me urdhër të Prokuroris&eu...

1 MUAJ ME PARE

U "demaskuan" nga PD 8 vite më parë, sot kërkohen nga SPAK/ Ja kush janë dy policët dhe lidhja me ish-deputetin e PS

Nga Newsbomb

Fotomontazh/ Elvis Ndreca dhe Eduard Ndeca Në vitin 2016, në një dekaratë e nënkryetarit të atëhershëm të PD,...

1 MUAJ ME PARE

Tentoi të vriste "Leksin e Druve” dhe "të fortin" e Niklës, arrestohet në Itali Arjan Tuku

Nga Newsbomb

Fotomontazh/ Aleks Ndreka dhe Durim Bami Operacioni i nisur me udhër të SPAK, ku u lëshuan 50 urdhër-arreste, për kapjen e kontig...

1 MUAJ ME PARE

Mbronte njerëzit e Vis Martinajt nga atentatet, kush është ish-efektivi Altin Morina që u kap me 113 mijë euro në makinë

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Altin Morina Emri i ish-efektivit Altin Morina, është rikthyer sërish në qendër të opinionit publik, një v...

1 MUAJ ME PARE

Ranë në "çark" nga operacioni i SPAK, zbardhen emrat e 3 policëve që u shpallën në kërkim

Nga Newsbomb

Ish-drejtuesi i Policisë Lezhë, Henrigert Mitri dhe ish-efektivi Altin Morina janë shpallur në kërkim në kuadër të...

1 MUAJ ME PARE

Nga Viktor Ymeri te vëllai i Tesi Bashos, zbulohen detaje të reja nga "shënjestrat" e operacionit të SPAK

Nga Newsbomb

Fatmir Hyseni, Santiliano Basho dhe Viktor Ymeri Të tjera detaje kanë dal në pah lidhur me operacionin e SPAK, lidhur me dosjen ‘Meta...

1 MUAJ ME PARE

Karamuço plas "bombën": SPAK ka lëshuar urdhër arresti për dy zyrtarë të lartë të policisë, njëri mik i ngushtë i ish zv.kryeministrit

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Ervin Karamuço - SPAK Prokuroria e Posaçme ka lëshuar rreth 50 fletë-arreste për personazhe të njohura t&eum...

1 MUAJ ME PARE

SPAK lëshon fletë-arrest dhe për Lul Berishën, ish-kreu i "Bandës së Durrësit" i arrestuar në Spanjë

Nga Newsbomb

Lulzim Berisha ne Spanje 2023 dhe ne burg, vite me pare Prokuroria e Posaçme ka lëshuar fletë-arrest dhe për Lulzim Berishën, is...

1 MUAJ ME PARE

EMRAT/ Skeda kriminale e të kërkuarve nga SPAK: Krerë bandash, trafikantë droge, porositës vrasjesh dhe ekzekutorë

Nga Newsbomb

Pamje nga kontrollet e Policise - Disa nga te kerkuarit Prokuroria e Posaçme ka lëshuar rreth 50 urdhër-arreste për eksponentë t...

1 MUAJ ME PARE

SPAK zbardh vrasjen e "Kumbarit të Shkodrës" dhe njerëzve të Ervis Martinaj, RENEA prangos biznesmenin e njohur të veriut

Nga Newsbomb

FotoMontazh: RENEA - Bardhok Planaj dhe Ervis Martinaj Prokuroria e Posaçme ka zbardhur pas tre vitesh vrasjen e biznesmenit kontravers Bardhok Plan...

1 MUAJ ME PARE

Megaoperacioni i SPAK, në “duart” e policisë vëllai dhe kushëriri i deputetit të PS

Nga Newsbomb

Elvis Ndreca - deputeti Eduart Ndreca Të tjera detaje janë zbuluar nga megaoperacioni i nisur me urdhër të Prokurorisë së Pos...

1 MUAJ ME PARE

Plaurent Dervishaj dhe Endrit Dokle jetojnë në Dubai, SPAK i shpall sërish në kërkim

Nga Newsbomb

Plaurent Dervishaj Detaje të reja dalin nga megaoperacioni i SPAK, i cili nisi mëngjesin e kësaj të premteje në disa qytete të...

1 MUAJ ME PARE

Operacioni i SPAK, në kërkim edhe ish-deputeti i PS-së

Nga Newsbomb

Arben Ndoka Të tjera detaje janë zbuluar nga megaoperacioni i nisur me urdhër të Prokurorisë së Posaçme kundër K...

1 MUAJ ME PARE

Altin Dumani në krye të operacionit, lëshohen 50 urdhër-arreste për të njohurit e botës së krimit

Nga Newsbomb

SPAK Të tjera detaje janë zbuluar nga megaoperacioni i nisur me urdhër të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsio...

1 MUAJ ME PARE

Operacioni me urdhër të SPAK, kontrollohen shtëpitë e “të fortëve” në disa qytete të vendit (EMRAT)

Nga Newsbomb

Foto ilustruese Me urdhër të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, forcat RENEA dhe FNS...

1 MUAJ ME PARE

FNSH dhe RENEA aksion në Tiranë, kontrollojnë banesën e kundërshtarit të përbetuar të Ervis Martinajt

Nga Newsbomb

Ervis Martinaj dhe Leonard Duka Policia, FNSH dhe RENEA kanë zbarkuar këtë të premte në disa zona në Tiranë dhe jasht&eu...

1 MUAJ ME PARE

Me urdhër të SPAK policia zbarkon në disa qytete të vendit, efektivët mësyjnë te pallati në Lezhë

Nga Newsbomb

Pamje nga ksioni policor Forcat e policisë kanë zbarkuar në disa qytete të vendit. Burime për mediat bëjnë me dije se pr...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese