Hapësire reklamuese

Live Updates

SPAK dhe hetimet më të bujshme

Çfarë do të gjeni në brendësi

2 Postime
3 JAVE ME PARE

Petro Koçi flet për arrestimin e Jorgo Goros: Shteti ligjor është duke vepruar

Nga Newsbomb

Deputeti socialist Petro Koçi ka folur për arrestimin e kryebashkiakut të Himarës Jorgo Goro. I ftuar në rubrikën “Opinion” në News24 ai tha se shteti ligjor...

1 MUAJ ME PARE

Denoncimi: Paratë e inceneratorit të Tiranës, në llogarinë e shqiptarit të hetuar për lidhje me Ndranghetan në Itali

Nga Newsbomb

Politikani demokrat Belind Këlliçi, ka publikuar sot të tjera detaje nga dosja e inceneratorit fantazmë të Tiranës dhe thotë se disa pagesa në vlerë mijëra euro...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese