Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Live Updates

SPAK "boshatis" Bashkinë e Tiranës, pranga për drejtorët e Erion Veliaj në "5D Konstruksion"

Çfarë do të gjeni në brendësi

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka njoftuar zyrtarisht për operacionin e zhvilluar ditën e sotme në kuadër të dosjes “5D Konstruksion”. Siç bëhet e ditur janë lëshuar tre urdhër-arreste me burg, ndërsa për gjashtë personat e tjerë është vendosur masa “Detyrim Paraqitje”. Kallëzimi i bërë nga Belind Këlliçi muaj më parë në këtë strukturë të drejtësisë në vend, tashmë i janë vendosur prangat Mariglen Qatos dhe R.M. Ndërkaq, evidentohet fakti se masë sigurie ka edhe për shtetasen Egla Zere, ish këshilltarja e Erion Veliajt.

7 Postime
2 MUAJ ME PARE

Drejtorët e Bashkisë Tiranë fituan miliarda me tendera, "5D Konstruksion" u ble për 75 lekë

Nga Newsbomb

Prokuroria e Posaçme ka kryer këtë të enjte një operacion në zyrat e Bashkisë së Tiranës, ku janë arrestua...

2 MUAJ ME PARE

Operacioni i SPAK prek dhe klubin e Tiranës, nën akuzë dhe drejtoresha Deborah Keçi

Nga Newsbomb

Deborah Keçi Aksioni i Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në kuadër të op...

2 MUAJ ME PARE

E bleu kompaninë për 9 mijë euro, kush është Nestor Muhametllari, biznesmeni i akuzuar nga SPAK për dosjen “5D”

Nga Newsbomb

Nestor Muhametllari është një nga personat e vënë nën akuzë ditën e sotme nga SPAK në kuadër të operacion...

2 MUAJ ME PARE

Këshilltari i Bashkisë Tiranë kërkon "kokën" e Erion Veliaj: Drejtorët po vetëofrohen në SPAK për Kryetarin!

Nga Newsbomb

  Tedi Blushi, këshilltari i Partisë së Lirisë në Këshillin Bashkiak të Tiranës, përshëndet urdhër-...

2 MUAJ ME PARE

Ish-drejtoresha e “Tirana parking” dhe këshilltarja e Veliajt, Eglantina Zëra zyrtarisht e akuzuar nga SPAK

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Eglantina e Zëra - SPAK Një operacion i bujshëm është zhvilluar ditën e sotme në Bashkinë e Tiranë...

2 MUAJ ME PARE

GJKKO firmos masë të dytë sigurie për të besuarin e Veliajt, Taulant Tushën

Nga Newsbomb

  SPAK ka kërkuar një masë të dytë sigurie për Taulant Tushën, ish-drejtor i Punëve Publike në Bashkia e...

2 MUAJ ME PARE

SPAK njoftim zyrtar: Ja kush janë drejtorët e arrestuar dhe akuzat ndaj tyre

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Bashkia Tirane - SPAK Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka njoftuar zyrtarisht për opera...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese