Hapësire reklamuese

Live Updates

Sali Berisha humb gjyqin për non-gratën në Londër!

Çfarë do të gjeni në brendësi

Ish-kryeministri Sali Berisha është një "person i padëshiruar" për të shkelur në tokën britanike dhe i tillë do të jetë dhe në vazhdim. Kështu ka vendosur Komisioni Special në Londër, ku ai kishte ankimuar shpalljen non-grata.

4 Postime
3 JAVE ME PARE

Berisha humbi gjyqin në Britani, vjen reagimi i parë nga Partia Socialiste

Nga Newsbomb

Sali Berisha dhe Erion Brace Ish-kryeministri Sali Berisha ka humbur gjyqin në Britani, për shpalljen e tij “non grata” në viti...

3 JAVE ME PARE

Basha i përgjigjet Sali Berishës: Humbe gjyqin për "non-gratën" në Londër, e do vulën të mbrosh veten dhe familjen!

Nga Newsbomb

FotoMontazh: Lulzim Basha - Sali Berisha Lulzim Basha i është përgjigjur akuzave të ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili tha sot se d...

3 JAVE ME PARE

Londra refuzoi t'i heqë "non-gratën", Sali Berisha shpërthen ndaj Qeverisë Britanike: Administrata juaj është e korruptuar!

Nga Newsbomb

Ish-kryeministri Sali Berisha Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas vendimit të Komisionit Special të Apeleve të Emigracionit, i cili...

3 JAVE ME PARE

Sali Berisha humb betejën në Londër: Komisioni Special nuk pranon heqjen e non-gratas!

Nga Newsbomb

Ish-kryeministri Sali Berisha Ish-kryeministri Sali Berisha është një "person i padëshiruar" për të shkelur në tokë...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese