Hapësire reklamuese

Live Updates

Rrihet me leva në ish-Bllok avokati Sokol Mëngjesi

Çfarë do të gjeni në brendësi

Avokati dhe pedagogu Sokol Mëngjesi është shtruar në intubim, për shkak të dhunës barbare të ushtuar sot ndaj tij. Intubimi i avokatit vjen pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore të tij në orët e fundit.

32 Postime
1 JAVE ME PARE

72 orë në spital, sot mjekët do të tentojnë të zgjojnë avokatin Sokol Mëngjesi

Nga Newsbomb

FotoMontazh: Profesori Mëngjesi dhe dhunuesit e tij Familjarë, miq dhe të afërm të avokatit dhe profesorit të Fakultetit t&eu...

2 JAVE ME PARE

Prej 24 orësh në intubim, çfarë është koma artificiale që po mban gjallë avokatin Sokol Mëngjesi?

Nga Newsbomb

Avokati Sokol Mëngjesi Avokati Sokol Mëngjesi po lufton për jetën në spital, pas dhunës barbare të ushtruar ndaj tij, n&...

2 JAVE ME PARE

Prej 24 orësh në intubim, shefi i urgjencës tregon gjendjen shëndetësore të Sokol Mëngjesit: Orët në vijim vendimtare!

Nga Newsbomb

Avokati Sokol Mëngjesi dhe shefi i Urgjencës së Traumës, Gjovalin Bushi Shefi i Urgjencës së Traumës, Gjovalin Bushi ka ...

2 JAVE ME PARE

“Sulmi ndaj avokatit me porosi të Ramës”, Balla i drejtohet Berishës: Njësoj si vrasja e Azem Hajdari, dole dhe akuzove Nanon

Nga Newsbomb

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla Nga foltorja e Kuvendit, Ministri i Brendshëm Taulant Balla tha se pas akuzave të Berishës se sulmi...

2 JAVE ME PARE

DEL FOTO: Ky është porositësi i sulmit të avokatit Sokol Mëngjesi

Nga Newsbomb

Dritan Nano Personi që shihni në foto është është 58-vjeçari Dritan Nano, i cili sipas Policisë është d...

2 JAVE ME PARE

Dhuna barbare ndaj Sokol Mëngjesit, Gledis Nano i prekur për profesorin e tij: Shërim të shpejtë, s’mund të qëndroja pa reaguar

Nga Newsbomb

Gledis Nano dhe Sokol Mengjesi Ish-kryepolici Gledis Nano ka reaguar lidhur me ngjarjen makabër të ndodhur ditën e djeshme në zemë...

2 JAVE ME PARE

Dhunuesit e avokatit shqiptarët më të kërkuar për momentin, Policia “mësyn” në banesat, u shpërndan fotot në pikat kufitare

Nga Newsbomb

Autoret e ngjarjes Elton Kasaj, Drivald Alia dhe Romario Tabaku janë tre shqiptarët më të kërkuar mommentalisht në vendin ton...

2 JAVE ME PARE

PARADOKSI/ Avokati i tij zbuloi të vërtetën për sulmin e Sokol Mëngjesit, Sali Berisha vijonte akuzat ndaj Ramës

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Sali Berisha, Sokol Mengjesi dhe Genc Gjokutaj Avokati Sokol Mëngjesin, rreth orës 08:50 të së mërkurës u dhunua...

2 JAVE ME PARE

Dhuna ndaj Sokol Mëngjesit, kreu i Shoqatës së Avokatëve: Është tentativë vrasjeje, s’ka motive politike

Nga Newsbomb

Saimir Vishaj Kreu i Shoqatës së Avokatëve, Saimir Vishaj ka dënuar dhunën barbare ndaj avokatit Sokol Mëngjesi. Ai tha se ...

2 JAVE ME PARE

Dhunimi barbar i Sokol Mëngjesit, zbardhet dëshmia e organizatorit: Nuk kam gisht!

Nga Newsbomb

Sokol Mengjesi dhe autoret e sulmit Organizatori i dyshuar për sulmin ndaj avokatit Sokol Mëngjesit, Dritan Jani Nano ka mohuar akuzat përba...

2 JAVE ME PARE

U dhunua barbarisht dje, avokati Sokol Mëngjesi vijon në gjendje të rëndë

Nga Newsbomb

Autoret dhe avokati Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e djeshme në ish-Bllok në Tiranë, ku avokati ...

2 JAVE ME PARE

“Donim vetëm ta frikësonim”, “zbërthehet” në Polici autori i sulmit të avokatit Sokol Mëngjesi

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Pamje nga momenti kur Sokol Mengjesi dhunohet dhe Dorian Alia Dorian Alia alias Agron Alia, 32-vjeçari i cili u vetëdorëzua p...

2 JAVE ME PARE

Ervin Karamuço zbulon telefonatën e “personit kyç” në selinë blu pas sulmit të Sokol Mëngjesit

Nga Newsbomb

ERvin Karamuco dhe selia blu Eksperti i Kriminalistikës ka zbuluar se menjëherë pas deklaratës të bërë për mediat n...

2 JAVE ME PARE

DEL VIDEO: Momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet barbarisht para derës së kopshtit

Nga Newsbomb

Pamje nga momenti kur Mengjesi eshte dhunuar Newsbomb.al ka siguruar momentin kur avokati Sokol Mëngjesi është dhunuar barbarisht mëngj...

2 JAVE ME PARE

Profesor Karamuço përlotet për kolegun Sokol Mëngjesi: Po vij nga spitali, është në gjendje kritike

Nga Newsbomb

Ervin Karamuco Eksperti i Kriminalistikës Ervin Karamuço ka folur mbi gjendjen shëndetësore të avokatit Sokol Mëngjesi i ci...

2 JAVE ME PARE

Berisha drejtoi gishtin nga Rama, Braçe pas zbardhjes së sulmit të avokatit: Neveri edhe njëherë për Saliun e trashëgimtaren e tij

Nga Newsbomb

Erion Brace dhe Sali Berisha Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, ka reaguar lidhur me ngjarjen e ndodhur mëngjesin e kësaj t&...

2 JAVE ME PARE

E mbrojti në gjyq dhe e fitoi tokën, Nano nuk i dha lekët Sokol Mëngjesit dhe dërgoi kushërinjtë ta rrahin me leva

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Sokol Mengjesi Dritan Jani Nano dyshohet se është organizatori i sulmit barbar ndaj avokatit Sokol Mëngjesi. Sipas asaj që...

2 JAVE ME PARE

DETAJE/ Sulmi i avokatit i planifikuar një muaj më parë, rolet e autorëve dhe si arritën të largohen nga ngjarja

Nga Newsbomb

Autoret dhe avokati Një ngjarje e rëndë tronditi mëngjesin e kësaj të mërkure Tiranën. Në zemër të k...

2 JAVE ME PARE

Zbërthehet sulmi ndaj Sokol Mëngjesit, Vocaj: Organizator Dirtan Jani Nano, 20 mijë euro kush ka informacion për vendodhjen e autorëve

Nga Newsbomb

Tonin Vocaj Policia e Shtetit ka arritur të zbërthejë ngjarjen e rëndë të ndodhur mëngjesin e kësaj të më...

2 JAVE ME PARE

EMRI - FOTO/ Vetëdorëzohet një nga autorët e sulmit ndaj avokatit Sokol Mëngjesi

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Drejtori i Policisë Tiranë, Tonin Vocaj dhe një nga autorët Ndërsa drejtori i Policisë Tiranë, Tonin Vocaj ...

2 JAVE ME PARE

DALIN EMRAT DHE FOTOT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Nje nga autoret dhe avokati Mengjesi Këta janë katër personat të cilët dhunuan mëngjesin e kësaj të m&...

2 JAVE ME PARE

Ministri Manja thirrje autoriteteve: Zbardhni dhunën ndaj profesorit dhe avokatit Sokol Mëngjesi!

Nga Newsbomb

Avokati Mengjesi dhe ministri Manja Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja përmes një reagimi dënon sulmin dhe dhunën barbare m&eu...

2 JAVE ME PARE

Dhoma e Avokatisë thirrje shtetit: Zbardhni dhunën e rëndë ndaj Sokol Mëngjesit, sa më parë!

Nga Newsbomb

Dhoma e Avokatise e Shqipërisë Dhoma e Avokatisë së Shqipërisë ka dalë me një deklaratë për shtyp pë...

2 JAVE ME PARE

U godit barbarisht me grushta dhe leva, avokati Sokol Mëngjesi futet në intubim, i rrezikohet jeta

Nga Newsbomb

Sokol Mëngjesi Avokati dhe pedagogu Sokol Mëngjesi është shtruar në intubim, për shkak të dhunës barbare të u...

2 JAVE ME PARE

Avokati i Popullit dënon sulmin ndaj Sokol Mëngjesit: Është prekur besimi i qytetarëve te sistemi i drejtësisë

Nga Newsbomb

Avokati i Popullit ka reaguar në lidhje me dhunimin barbar të avokatit Sokol Mëngjesi. Përmes një njoftimi, Avokati i Popullit shkrua...

2 JAVE ME PARE

Sokol Mëngjesi i njohu autorët, Policia i identifikon: Avokati bisedoi me ta, pastaj e rrahën me shpulla e leva!

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Sokol Mengjesi Është identifikuar një nga tre autorët që sulmuan dhe dhunuan barbarisht mëngjesin e sotëm a...

2 JAVE ME PARE

Sali Berisha akuzon Ramën: Banditët e urdhëruar prej tij kanë goditur me leva avokatin tim

Nga Newsbomb

FotoMontazh: Avokatet Mengjesi e Gjokutaj dhe Sali Berisha Partia Demokratike, grupi i Rithemelimit i drejtuar nga Sali Berisha, akuzon drejtpërdrejt ...

2 JAVE ME PARE

Pësoi hemorragji në tru nga goditjet, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e avokatit të Berishës

Nga Newsbomb

Në foto: Avokati Sokol Mëngjesi Të tjera detaje kanë dalë në pah lidhur me gjendjen shëndetësore e avokatit të...

2 JAVE ME PARE

Dhunimi i avokatit Sokol Mëngjesi, Dogjani: Bandat s’kanë frikë nga ligji, autorët të dalin para drejtësisë

Nga Newsbomb

Komisioni i Ligjeve Deputeti i PD, Asllan Dogjani nga Komisioni i Ligjeve ka dënuar dhunën ndaj avokatit të Berishës, Sokol Mëngje...

2 JAVE ME PARE

Avokati çoi djalin në kopsht, kur u kthye autorë i zunë pritë dhe e dhunuan barbarisht

Nga Newsbomb

Sokol Mëngjesi Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja që u shënua mëngjesin e sotëm në zonën e ish-Bllokut, ...

2 JAVE ME PARE

Detaje të reja/ Avokati i Berishës u godit me leva nga tre persona

Nga Newsbomb

Avokati Sokol Mëngjesi Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja që u shënua mëngjesin e sotëm në zonën e ish-B...

2 JAVE ME PARE

Dhunohet avokati i Sali Berishës, persona të panjohur e godasin me leva në “ish-Bllok”

Nga Newsbomb

Motomontazh/ Dy avokatet e Sali Berishes Një ngjarje e paprecedentë është shënuar në Tiranë, ku është goditur ...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese