Hapësire reklamuese

Live Updates

Presidenti i parë në historinë e SHBA, Trump shpallet fajtor për 34 akuza

Çfarë do të gjeni në brendësi

Donald Trump është shpallur fajtor për të 34 akuzat për falsifikimin e të dhënave të biznesit. Ai i cili u padit në lidhje me një pagesë për aktoren e filmave për të rritur, Stormy Daniels, përpara zgjedhjeve presidenciale të vitit 2016 dhe është presidenti i parë fajtor për një krim. Ish-Presidenti e quajti gjyqin kundër tij një "turp" dhe një "gjyq të montuar". Si kandidati republikan që supozohet se do të rigarojë për president, Trump tha se "vendimi i vërtetë do të jetë 5 nëntori nga njerëzit", duke iu referuar zgjedhjeve të përgjithshme.

11 Postime
3 JAVE ME PARE

Dënimi i Donald Trump dhe ndikimi në ekonominë tonë, a do ta "fshijë" Shqipërinë nga lista e investimeve dhëndri i tij Jared Kushner?

Nga Newsbomb

Projekti per ishullin e Sazanit/ Kushner dhe Trump Lidhjet e ish-presidentit amerikan Donald Trump dhe familjes së tij me Shqipërinë kan&eum...

3 JAVE ME PARE

LEGJISLACIONI/ Fajtor për 34 akuza për Donald TRUMP, por ish presidenti i SHBA-ve nuk do të burgoset

Nga Newsbomb

Donald Trump Aktualisht, Donald Trump nuk do të futet menjëherë në burg pas shpalljes së fajtor për falsifikim të t&eum...

3 JAVE ME PARE

Pasi u shpall fajtor për dhjetëra akuza, Donald Trump rrezikon të humbë në zgjedhjet presidenciale

Nga Newsbomb

Donald Trump gjatë fushatës Donald Trump është i pari ish-president që shpallet fajtor për një krim. Ndërkohë ...

3 JAVE ME PARE

Arsyet që Donald Trump do të apelojë vendimin

Nga Newsbomb

Donald Trump Dje, Donald Trump u shpall fajtor për falsifikim të të dhënave të biznesit në lidhje me pagesat e bëra ndaj...

3 JAVE ME PARE

Nga Kushner te analistët ligjorë e deri te ndikimi politik, REAGIMET në SHBA pas shpalljes fajtor të Donald Trump

Nga Newsbomb

Donald Trump dhe Kushner Dje, Donald Trump u shpall fajtor për falsifikim të të dhënave të biznesit në lidhje me pagesat e b&...

3 JAVE ME PARE

Mbështetësit e Trump bëjnë thirrje për rebelim: Demokratët na shkatërruan, të armatosemi

Nga Newsbomb

Ish-presidenti SHBA Donald Trump është shpallur fajtor për të 34 akuzat për falsifikimin e të dhënave të biznesit. ...

3 JAVE ME PARE

Frika për zgjedhjet e nëntorit, Demokratët kundër Republikanëve në SHBA (AKUZAT & KUNDËRAKUZAT)

Nga Newsbomb

Donald Trump Reagimet ndaj dënimit të ish-presidentit Donald Trump për falsifikimin e të dhënave të biznesit kanë qen&eu...

3 JAVE ME PARE

34 AKUZAT për Donald Trump, historia rozë me pornostaren që fundosi ish presidentin e SHBA-ve

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Donald Trump dhe Stormy Daniels Më 30 maj 2024, juria në Nju Jork shpalli fajtor ish-presidentin Donald Trump për të gjith...

3 JAVE ME PARE

Juria e shpalli fajtor, zbardhen 34 akuzat që rëndojnë mbi Donald Trump, ish-presidenti rrezikon 4 vite burg

Nga Newsbomb

Presidenti Donald Trump Shpallja fatjor e Donald Trumpit për 34 vepra penale shënon fundin e procesit historik gjyqësor penal ndaj ish- pres...

3 JAVE ME PARE

Juria e shpalli fajtor, mënjëherë pas vendimit bien frikshëm aksionet e Donald Trump

Nga Newsbomb

Foto ilustruese Donald Trump u bë ish-presidenti i parë që u dënua për vepra penale të enjten pasi një juri në Nju ...

3 JAVE ME PARE

Presidenti i parë në historinë e Amerikës, Donald Trump shpallet fajtor për 34 akuza

Nga Newsbomb

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump Donald Trump është shpallur fajtor për të 34 akuzat për falsifikimin e të dhënave ...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese