Hapësire reklamuese

Live Updates

Pas debatit, ofendimeve dhe përplasjeve, Këshilli Bashkiak komandon Blerina Balajn në krye të Himarës

Çfarë do të gjeni në brendësi

Këshilli Bashkiak i Himarës ka komanduar Blerina Balajn për drejtimin e bashkisë. Në mbledhje kanë marrë pjesë 21 anëtarë, prej të cilëve 15 kanë votuar pro Blerina Balajt. Mbledhja e Këshillit Bashkiak nisi me tensione pasi qytetarët u futën në seancë dhe kërkuar që prefekti i Vlorës, Vangjel Tavo mos ishte prezent në këtë mbledhje. Pas ofendimeve dhe debateve Tavo u largua nga mbledhja, ndërsa më mbledhja u ndërpre për disa minuta. Më pas u vendos që mbledhja e Këshillit Bashkiak të zhvillohej në bashkinë e Himarës, ndërsa jashtë ambienteve qëndronin dhe Forcat e ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH).

5 Postime
3 JAVE ME PARE

Këshilli Bashkiak komandon Blerina Balajn për të drejtuar Himarën

Nga Newsbomb

Blerina Bala Këshilli Bashkiak i Himarës ka komanduar Blerina Balajn për drejtimin e bashkisë. Në mbledhje kanë marrë pj...

3 JAVE ME PARE

Mbledhja e Këshillit të Himarës do mbahet në Bashki, FNSH jashtë ambienteve

Nga Newsbomb

Mbledhja brenda bashkisë së Himarës Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) kanë mbërritur në para bashkisë...

3 JAVE ME PARE

VIDEO/ Përplasjet në Këshillin Bashkiak të Himarës, qytetari pështyn në fytyrë Vangjel Tavon

Nga Newsbomb

  Me tensione dhe debate u zhvillua mbledhja në Këshillin Bashkiak të Himarës, ku mbështetësit e Fredi Belerit kanë hyr...

3 JAVE ME PARE

Nis me tensione mbledhja e Këshillit Bashkiak, himariotët nxjerrin jashtë Vangjel Tavon  

Nga Newsbomb

Foto nga mbledhja Ka nisur me tensione mbledhja e Këshillit Bashkiak të Himarës, ku pritet që të merret vendimi që një n...

3 JAVE ME PARE

Beleri dhe Goro në burg, Këshilli Bashkiak i Himarës komandon sot kryebashkiakun e ri

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Goro dhe Beleri Këshilli Bashkiak i Himarës do të mblidhet ditën e sotme, kjo pasi si kryetari i zgjedhur, Fredi Beleri, a...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese