Hapësire reklamuese

Live Updates

Megaoperacioni i plotë i SPAK për 7 grupe kriminale

Çfarë do të gjeni në brendësi

Prokuroria e Posaçme ka dalë me njoftim zyrtar për operacionin e fundit që ka zgjatur më shumë se 20 orë dhe ku janë angazhuar 30 hetues të BKH-së, forcat RENEA, Policia e Shtetit, si dhe Europol i cili caktoi një Oficer pranë SPAK. 7 grupe kriminale janë goditur.

26 Postime
3 JAVE ME PARE

Ervis Martinaj do vritej në mes të plazhit, "Doqja" çoi armët dhe makinat në Dhërmi! Leonard Duka e kuptoi për "femrat" do e nxirrnin në pritë

Nga Newsbomb

FotoArkive: Biznesmeni i basteve dhe i kerkuari i SPAK, Ervis Martinaj Biznesmeni i basteve dhe një ndër personat e kërkuar nga drejtës...

3 JAVE ME PARE

“I kishte dhonë çunit 200 euro”, Gentian Bejtja donte ta vriste, Durim Bami i takoi të birin e mitur: Ai do djeg me acid

Nga Newsbomb

Durim Bami, Arben Ndoka dhe Gentian Bejtja/ Fotomontazh Gentian Bejtja ishte një nga bashkëpunëtorët e ish deputetit socialist, Arben N...

3 JAVE ME PARE

Miqtë që u kthyen në armiq! Leonard Duka dhe Ervis Martinaj donin të mbyllnin sherrin: Kemi 15 vjet shok, më jep lekët dhe rregullohemi! (E PLOTË)

Nga Newsbomb

FotoMontazh: Ervis Martinaj dhe Leonard Duka Newsbomb.al zbardh një episod interesant mes Leonard Dukës dhe Ervis Martinaj, përkatësit ...

3 JAVE ME PARE

Armiq të përbetuar, Ervis Martinaj e futi në kurth Leonard Dukën duke i gjetur të dashur (Plani i ekzekutimit)

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Ervis Martinaj - Leonard Duka Leonard Duka dhe Ervis Martinaj nga miq dhe ortakë në biznes, në armiq kanë tentuar vazhdimi...

3 JAVE ME PARE

Shullazi i dha urdhrin nga qelia, zbulohet emri i personit që rrahu bashkëshortin e gjyqtares Dollani

Nga Newsbomb

Saida Dollani dhe Emiljano Shullazi Fabio Ballabani është shpallur në kërkim nga Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit d...

3 JAVE ME PARE

Nga i “forti i Myslym Shyrit” te Kasandër Noga, zbardhen emrat e 50 të akuzuarve nga SPAK

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Gjergj Cukali, Ervis Martinaj dhe Kasander Noga Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar dy ditë...

3 JAVE ME PARE

Ervis Martinaj do të paguante mbi 400 mijë euro për kokën e “Doçes”, si Shullazi e “kopsiti” planin nga qelia

Nga Newsbomb

Ervis Martinaj dhe Fatmir Hyseni Të tjera detaje, aleanca dhe pazare janë “zbërthyer” nga Prokuroria e Posaçme kundë...

3 JAVE ME PARE

GJKKO la në burg 9 të arrestuarit e SPAK, të hënën dalin para Gjykatës 5 të tjerët

Nga Newsbomb

Foto ilustruese Gjykata e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka caktuar datën e seancës së dyt&eu...

3 JAVE ME PARE

Megaoperacioni i SPAK, GJKKO lë në burg 9 prej të arrestuarve

Nga Newsbomb

Pasuria që SPAK u sekuestroi bosëve të krimit Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e ...

3 JAVE ME PARE

Shullazi direktiva nga qelia për vrasjen e Bamit dhe Kodrës, Martinaj i veshi “killerat” si efektivë policie

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Ervis Martinaj dhe pamje nga atentati i Ervin Kodres “Ora News” zbulon dinamikën e plotë të atentatit të d&eum...

3 JAVE ME PARE

Emiljano Shullazi organizoi nga burgu rrahjen brutale të burrit të gjyqtares Dollani, e ndihmoi Ervis Martinaj me Ndokën

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Saida Dollani dhe Emiljano Shullazi Në vazhdën e zbardhjeve të një sërë ngjarjesh kriminale, Prokuroria e Posa&c...

3 JAVE ME PARE

Ish-deputeti Arben Ndoka nisi fushatë vrasjesh për hakun e vëllait që i ekzekutuan në derën e shtëpisë

Nga Newsbomb

Arben Ndoka - Vendi ku u vra vellai i tij - Aleksander Ndoka dhe ambasadori Lu Prokuroria e Posaçme ka lëshuar urdhër-arrest dhe për ...

3 JAVE ME PARE

Pjesë e grupit kriminal të Lezhës, SPAK urdhër-arrest për ish-drejtorin (EMRI)

Nga Newsbomb

Fotomontazh/ Bashkia Lezhe Vinçenc Tuku, ish-drejtori i IVMT-së në Bashkinë e Lezhës është një prej 50 emrave p&...

3 JAVE ME PARE

Saga e vrasjeve mes familjeve Reçi e Gjini, zbulohet grupi që porositi atentatin me minë që "shkundi" Tiranën

Nga Newsbomb

Kastriot Reçi - Atentati ndaj Preng Gjinit ne Tirane Edison Reçi, nipi i biznesmenit të vrarë Kastriot Reçi, rezulton se &eu...

3 JAVE ME PARE

Aleanca dhe miqësi të prishura! SPAK zbardh 12 atentate të bandave nga veriu në jug

Nga Newsbomb

Fotomontazh/ SPAK dhe efektivi i RENEA-s Shtatë grupe kriminale me shtrirje gjeografike në qytetet kryesore të Shqipërisë janë...

3 JAVE ME PARE

Ish-drejtori i Policisë së Lezhës ortak në parcelat e drogës, shefi i RENEAS mbillte hashash në Nikël me Durim Bamin

Nga Newsbomb

Altin Morina (RENEA) dhe Henerigert Mitri (ish-drejtori Lezhes) SPAK ka prerë urdhër-arrest për Henerigert Mitrin, ish-drejtorin e Policis&e...

3 JAVE ME PARE

Durim Bami aleancë me “Princin Damian”, donin të ekzekutonin ish-deputetin e Partisë Socialiste

Nga Newsbomb

FotoMontazh: Arben Ndoka, Durim Bami dhe Leonard Duka Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka zbërthyer ...

3 JAVE ME PARE

Valixhe me miliarda lekë, çanta me flori, makina të blinduara dhe ora deri në 500 milionë lekë! FOTO: Çfarë u gjeti SPAK bosëve të krimit

Nga Newsbomb

Pasuria qe SPAK u sekuestroi boseve te krimit Pasuri me vlerë të përafërt deri në 4.5 milionë euro ose rreth 5 miliardë ...

3 JAVE ME PARE

Ervis Martinaj aleancë me ish-deputetin! SPAK: Kërkuan ndihmën e Shullazit për të vrarë Durim Bamin, Viktor Imerin e paguan të hiqe qafe “Doqen”

Nga Newsbomb

Arben Ndoka, Emiljano Shullazi dhe Ervis Martinaj Prokuroria e Posaçme kundër Korrpusionit dhe Krimit të Organizuar ka reaguar lidhur me m...

3 JAVE ME PARE

SPAK njoftim zyrtar: Goditëm 7 GRUPE KRIMINALE, 50 URDHËR-ARRESTE, kemi zbardhur 12 ATENTATE

Nga Newsbomb

Kryeprokurori i SPAK, Altin Dumani Prokuroria e Posaçme ka dalë me njoftim zyrtar për operacionin e fundit që ka zgjatur më shum...

3 JAVE ME PARE

RENEA shkon ta arrestojë me urdhër të SPAK, Fatmir Troplinit i gjenden 3 miliardë lekë cash

Nga Newsbomb

FotoMontazh: Kontrollet e RENEAS Një sasi e madhe parash cash, 3 milionë euro ose më shumë se 3 miliardë lekë, janë gjet...

3 JAVE ME PARE

SPAK “shtrin rrënjët” deri në Belgjikë, arrestohet armiku i përbetuar i Ervis Martinajt

Nga Newsbomb

Ervis Martinaj - Leonard Duka Leonard Duka, armiku i përbetuar i Ervis Martinajt ka rënë në prangat e policisë belge ditën e ...

3 JAVE ME PARE

Donin të vdekur Durim Bamin, kush qëndron pas planit për eliminimin e të “fortit” të Niklës

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Durim Bami - SPAK Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me megaoperacionin që ka nisur prej ditës së djeshme ng...

3 JAVE ME PARE

Grupe kriminale, vrasje dhe trafikim droge, zbardhen emrat 26 “kokave” që ranë në “rrjetën” e SPAK

Nga Newsbomb

Pamje nga kontrollet e Policise - Disa nga te kerkuarit Janë zbardhur dhe emrat e 26 nga 50 personave që Prokuroria e Posaçme ka lësh...

3 JAVE ME PARE

Operacioni i SPAK vë në pranga dhe Naim Stafukën, vëllai i tij i zhdukur që në 2015-ën

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Naim Stafuka Dhe pse kanë kaluar 24 orë nga megaoperacioni i SPAK. Vijojnë të dalin në dritë emrat e personave q...

3 JAVE ME PARE

Ndihmoi në atentatin ndaj Marklen Hakës, ja për çfarë e akuzon SPAK “të fortin” e Niklës

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Durim Bami - SPAK Detaje të reja janë zbardhur nga operacioni i djeshëm që u zhvillua me urdhër të Prokuroris&eu...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese