Hapësire reklamuese

Live Updates

"Klani i Durrësit" në SPAK, atentati ndaj prokurorit dhe njerëzve të "Rrumit"

Çfarë do të gjeni në brendësi

Prokuroria e Posaçme njoftoi sot se ka dërguar në GJKKO kërkesën për gjyq ndaj disa shtetasve të akuzuar si pjesë e "klanit të Durrësit", të cilët kishin porositur vrasjen e ish-prokurorit Arjan Ndoja dhe Aleksandër Lahos. Mirëpo, gjatë hetimit të kësaj ngjarje janë zbuluar dhe dokumentuar dhe disa ngjarje të tjera.

7 Postime
2 JAVE ME PARE

I afërmi i "Kilit", SPAK tërheq akuzën për agjentin doganor dhe i kërkon gjykatës të pushojë hetimet

Nga Newsbomb

Nje operacion i RENEAS - Genti Nderjaku Marsel Deçka, një agjent doganor në Durrës i arrestuar një vit më parë me urdh...

2 JAVE ME PARE

Armik me Rrumin dhe aleat me mikun e Lul Berishës, kush është krimineli që donte të vriste ish-juristin Mitri Prifti

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Genti Nderjaku dhe Mitri Prifti Ndër ngjarjet që ka zbardhur sot Prokuroria e Posaçme është edhe atentati ndaj jur...

2 JAVE ME PARE

I vranë djalin 24 vjeçar, "Klani i Durrësit" plan për të ekzekutuar dhe babain e shoferit të prokurorit

Nga Newsbomb

Genci Maloku, babai i shoferit te vrare Andi Maloku Prokuroria e Posaçme njoftoi sot se ka dërguar në GJKKO kërkesën për gj...

2 JAVE ME PARE

SPAK dërgon për gjykim organizatorët e atentatit ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoj, mes të pandehurve edhe nipi i ish-deputetit të PS

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Ish-prokurori Arjan Ndoj Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, përfundoi hetimet paraprake ...

1 VITE ME PARE

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, SPAK kërkon burg përjetë për Redjan Rrajën

Nga Newsbomb

Prokuroria e Posaçme kundër Krimit të Organizuar ka kërkuar burgim të përjetshëm për Redjan Rrajën, nipin e  deputetit socialist Rrahman Rraja, i cili akuzohet ...

1 VITE ME PARE

SPAK zbardh atentatin: Redjan Rraja dhe Ariol Halilaj qëlluan drejt prokurorit Ndoja, 10 persona të tjerë i ndihmuan para dhe pas vrasjes (E PLOTË)

Nga Newsbomb

Prokuroria Speciale SPAK ka zbardhur këtë të premte atentatin e ndodhur rreth katër vite më parë ndaj ish-prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja. Ky i fundit mbeti ...

1 VITE ME PARE

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, SPAK pret urdhër-arreste për 5 anëtarë të ish-Bandës së Durrësit

Nga Newsbomb

Prokuroria Speciale ka prerë pesë urdhër-arreste për anëtarë të ish-Bandës së Durrësit, pasi ka dyshime se janë përfshirë në atentatin e katër viteve më parë, q...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese