Hapësire reklamuese

Live Updates

Çfarë tha dhe kujt i foli Edi Rama?! Fjala e plotë në mbledhjen e Grupit Parlamentar

Çfarë do të gjeni në brendësi

Kryeministri Edi Rama është ballafaquar me të vetët për qeverisjen, korrupsionin dhe zbatimin e ligjit në Shqipëri. Që në nisje të fjalës mes deputetët dhe anëtarët e kabinetit, ai tha se do të flasë për të vërteta të ëmbla dhe të hidhura. Newsbomb.al sjell momentet më kryesore dhe fjalën e plotë të kryesocialistit.

8 Postime
2 JAVE ME PARE

Çfarë tha dhe kujt i foli Edi Rama?! Fjala e plotë në mbledhjen e Grupit Parlamentar

Nga Newsbomb

Edi Rama ne mbledhjen e Grupit Parlamentar te PS Kryeministri Edi Rama është ballafaquar me të vetët për qeverisjen, korrupsionin ...

2 JAVE ME PARE

Rama u heq tenderat nga duart ministrave: S’ka më para për karrige e tavolina

Nga Newsbomb

Edi Rama gjate mbledhjes me socialistet Kryeministri Edi Rama gjatë mbledhjes me të vetët këtë të martë, ka bër&eum...

2 JAVE ME PARE

Zbardhet draftrezoluta e PS: Komision i Posaçëm për korrupsionin dhe rrugën drejt BE! Nuk do cënojë SPAK dhe GJKKO

Nga Newsbomb

Mbledhja e Grupit Parlamentar te PS Newsbomb.al zbardh të plotë draftrezolutën që Partia Socialiste do të dërgojë në...

2 JAVE ME PARE

Kush janë oligarkët?! Kryeministri: Kemi çuar 80 raste në Prokurorinë e Tiranës, ajo është bërë strehë e evazorëve

Nga Newsbomb

Edi Rama - Prokuroria e Tiranes "Prokurorët e SPAK nuk kanë ardhur nga hëna. Janë rritur dhe janë shkolluar këtu. SPAK dhe Pr...

2 JAVE ME PARE

Akuzat e opozitës se ka kapur SPAK-un, Rama: Ç’më duhet mua të shqyhem në dysh, që të tjerët të flenë rehat mbi puplat e korrupsionit!

Nga Newsbomb

Edi Rama Kryeministri Edi Rama këtë të martë ka mbledhur në Kryesinë e Kuvendit, ministrat dhe deputetët socialistë...

2 JAVE ME PARE

"Secili ka mbi shpatulla kokën e vetë", Edi Rama ndan rrugët me "tradhtarët": Përveç Zahos, nuk mbroj asnjë që ka punë me SPAK!

Nga Newsbomb

Edi Rama me deputetet dhe ministrat e PS Kryeministri Edi Rama e ka bërë të qartë për të vetët në ballafaqimin e so...

2 JAVE ME PARE

"Nuk kemi qenë kurrë më afër BE”, Rama: Na takon pjesa e luanit në këtë luftë, por e kemi kaluar më të keqen

Nga Newsbomb

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur në Kryesinë e Kuvendit ministrat dhe deputetët e grupit parlamentar. Gjatë fjalës së tij, ai u...

2 JAVE ME PARE

Edi Rama ballafaqon të vetët me "të vërtetat e hidhura": Korrupsioni ka pllakosur në qeveri dhe Partinë Socialiste!

Nga Newsbomb

Edi Rama flet me deputetet dhe kabinetin qeverises Kryeministri Edi Rama është duke u ballafaquar me të vetët për qeverisjen, korr...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese