Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Live Updates

Edi Rama intervistë për Rai3

Çfarë do të gjeni në brendësi

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një intervistë për median Italiane “Rai3”, ku ka folur për marrëveshjen e Shqipërisë me Italinë, për Francesco Becchetti si dhe për akuzat ndaj vëllait të tij, Olsi Rama. Rama gjatë intervistës nuk kurseu edhe fjalën “neveri”, të përsëritur disa herë në lidhje me pjesën e parë të emisionit “Report”, ku Shqipëria cilësohej si “narkoqeveri” apo “narkoshtet”.

5 Postime
1 JAVE ME PARE

“Çfarë ju ka ndodhur?”, Rama i tregon gazetarit italian fotot kur e dhunuan në ’97: Ma bëri burimi yt prestigjioz

Nga Newsbomb

Rama i tregon fotot gazetarit Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një intervistë për median Italiane “Rai3”, ku ka folur për...

1 JAVE ME PARE

“Ku janë provat?”, Rama flet për akuzat ndaj Olsit:  Akuzohet vetëm se është im vëlla

Nga Newsbomb

Edi Rama dhe Olsi Rama Kryeministri Edi Rama gjatë intervistës për “Rai3” ka folur dhe për akuzat ndaj vëllait të...

1 JAVE ME PARE

“Është takuar me kriminelë”, Rama i përgjigjet akuzave të Ahmetajt: Flasin pasi nuk ua ngroh më të ndenjurat karrigia e pushtetit

Nga Newsbomb

FotoArkiv/ Rama - Ahmetaj Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur akuzave që ish-ministri Arben Ahmetaj, bëri në drejtim t&e...

2 JAVE ME PARE

“Zotëria është një kriminel”, Rama për Francesco Becchettin: Është dënuar me 17 vite në Shqipëri, gjyqet me të vijojnë

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Edi Rama - Franceco Beccheti Kryeministri Edi Rama gjatë intervistës për “Rai3” është pyetur dhe në ...

2 JAVE ME PARE

“Reportazhi për Shqipërinë ishte i neveritshëm”, Rama flet për Rai3: Kampet e refugjatëve, kërkesë miqësore e Melonit

Nga Newsbomb

  Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për “Rai3”, që vjen si pjesë e emisionit të dyt&eu...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese