Hapësire reklamuese

Live Updates

E PLOTË/ Skandali me portalin që sulmonte Policinë

Çfarë do të gjeni në brendësi

Lajme të rreme kundër drejtuesve të lartë të Policisë së Shtetit dhe gjobë-vënie, ky është lajmi i ditës sot në vend. Për më tepër, të financuara nga vetë kolegu i tyre Kushtrim Selimi, 39 vjeç, me detyrë shef sektori në Drejtorinë e Përgjithshme të Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore.

7 Postime
2 JAVE ME PARE

Nga Rrumbullaku te Nallbati dhe Jaupi, drejtuesit e lartë të policisë që kallëzuan Kushtrim Selimin

Nga Newsbomb

Shefi Kushtrim Selimi dhe portali qe ai financonte Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku, drejtori i AMP ...

3 JAVE ME PARE

Dezinformimi i portaleve anonime, prokurorive dhe gjykatave u kërkohet të ashpërsojnë vendimet ndaj shpifjes online

Nga Newsbomb

Operacioni "Anonimët" që zhvilloi sot Agjencia e Mbikëqyrjes Policore ka rikthyer vëmendjen e opinionit publik dhe profesionistëve t&...

3 JAVE ME PARE

Skandali me portalin që sulmonte Policinë/ Regina Omeri është gruaja e kreut të SHISH në Kavajë, vëllai i shef Selimit është drejtor i Antidrogës në Tiranë

Nga Newsbomb

Familjaret e te policeve te perfshire ne skandal Lajme të rreme kundër drejtuesve të lartë të Policisë së Shtetit dhe gj...

3 JAVE ME PARE

DOSJA E PLOTË/ Shef Selimi i jepte 600 euro në muaj gazetarit, sulmonte me lajme të rreme drejtorët e tij në Tiranë

Nga Newsbomb

Shefi Kushtrim Selimi dhe portali qe ai financonte Kushtrim Selimi, 39 vjeç, me detyrë shef sektori në Drejtorinë e Përgjithshme...

3 JAVE ME PARE

“Selimi kishte inate me drejtorët e AMP”, gazetari dhe efektivja “ping pong” për fajtorin: Lajmet e rreme na i sillnin gati

Nga Newsbomb

Efektivja e AMP, gazetari dhe Kushtrim Selimi Është zbardhur dëshmia e gazetarit Ervis Hasanbega dhe efektives së AMP, të cilë...

3 JAVE ME PARE

Ky është portali që denigronte figurën e zyrtarëve, në pranga gazetari dhe efektivja e AMP-së

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Portali që publikonte lajmet dhe gazetari arrestuar Detaje të reja janë nga operacioni "Antonimet", ku ranë pranga nj&eum...

3 JAVE ME PARE

Krijonin të dhëna të rreme dhe denigronin figurat e zyrtarëve, arrestohet gazetari dhe efektivja e AMP-së

Nga Newsbomb

Foto ilustruese Një police dhe një gazetar kanë rënë në prangat e efektivëve të Tiranës pas punës pë...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese